Wie zijn we?

Een Exellent verdeler met echte vakmannen !

Exellent Catronics Elektro is een familiebedrijf, bijgestaan door 13 opgeleide, vakkundige en hulpvaardige medewerkers, sinds 1991 bekend in de Kempen. Deze klantvriendelijke en groeiende onderneming stelt alles in het werk om aan haar belangrijkste doelstelling te blijven voldoen : een snelle en correcte service bieden aan iedereen.

We doen ons uiterste best om onze klanten tevreden te stellen en eerlijk te behandelen. Voor goed advies kan u steeds bij ons terecht!

Wij verkopen grote en kleine huishoudapparaten, computers, audio- en televisietoestellen, maar ook voor allerlei herstellingen weet u ons te vinden. Wij zorgen ervoor dat u maximaal van uw garantie kan genieten en dat elk probleem nauwkeurig onder de loep wordt genomen.

Ook zijn wij sinds juni 2015 een Telenet Center.

Voortaan helpen we u dus graag verder bij de keuze van uw gsm, uw Telenet gsm-abonnement en uw Telenet tv, telefonie of internet abonnement.

Heeft u problemen met uw Telenet product? Dan staat ons team van Telenet specialisten klaar om u te helpen. Zelfs voor vervangingen en afhalingen kan u bij ons terecht.

Tenslotte onze laatste specialiteit : beveiliging. Ook in deze branche heeft Exellent Catronics Elektro Willems doorheen de jaren een indrukwekkend palmares opgebouwd. Met die vele jaren ervaring in onze broekzak adviseren wij u graag uitgebreid over de beveiliging van uw huis.

‘Better safe than sorry’.

Kijk gerust eens rond op onze site om ons ruime assortiment te ontdekken.

Niet alle toestellen op deze site zijn steeds op voorraad, maar in dat geval zijn we u graag van dienst met een onmiddellijk alternatief of leveren we snel het gewenste toestel.

Alle prijzen op onze website zijn officiële marktprijzen, tenzij vermeld in de promoties.

Voor meer informatie bent u altijd welkom in onze winkels in Grobbendonk of Ham.

Management:

Martine Peeters - martine.peeters@catronics.be

Guy Willems - guy.willems@catronics.be

Ludo Willems - ludo.willems@catronics.be

Verkopers:

Katleen Schoenmakers - katleen.schoenmakers@catronics.be

Jeremy Vermeulen - jeremy.vermeulen@catronics.be

Rudi Kirkels - rudi.kirkels@catronics.be

Tom Raymaekers - tom.raymaekers@catronics.be

Davy Raymaekers - davy.raymaekers@catronics.be

Telenet:

Joachim Bogaerts - joachim.bogaerts@catronics.be

Boekhouding:

Carine Evens - carine.evens@catronics.be

Administratie:

Annelies Van Bavel - annelies.vanbavel@catronics.be

Techniekers:

Ronny Van Gaal - service@catronics.be

Frans Van Bladel - frans.vanbladel@catronics.be